TŁUMACZENIA DLA FIRM

Chcesz przetłumaczyć umowę z nowym klientem lub dostawcą i podpisać ją ze spokojem umysłu?

Pragniesz doprowadzić do skutecznej sprzedaży produktu na nowym rynku i zwiększyć obroty?

Organizujesz międzynarodowe wydarzenie lub planujesz spotkanie z kontrahentami z zagranicy?

Doradzimy Ci najlepszą formę tłumaczenia i zapewnimy komunikację bez bariery językowej.

tłumaczenia pisemne

Co?

Tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski z dziedziny biznesu, prawa i medycyny.

Gdzie?

Wszędzie tam, gdzie liczy się poczucie bezpieczeństwa, poufność i odpowiedzialna obsługa tłumaczeniowa. Przekład pisemny dokumentów firmowych, materiałów szkoleniowych, komunikacji biznesowej, umów, kontraktów, certyfikatów.

Jak?

Wyślij do nas dokument, a otrzymasz darmową i niezobowiązującą wycenę oraz konkretny termin realizacji; potwierdź zamówienie i czekaj na tłumaczenie.

Za ile?

Tłumaczenia pisemne:
od 39 zł netto

tłumaczenia ustne

Co?

Tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne oraz szeptane pomiędzy polskim i angielskim z dziedziny biznesu, prawa i medycyny.

Gdzie?

Wszędzie tam, gdzie liczy się dobra komunikacja i rzetelny przekaz Twoich słów. Przekład ustny podczas konferencji i negocjacji oraz kameralnych spotkań biznesowych i posiedzeń.

Jak?

Przekaż nam informacje o czasie i miejscu wykonania usługi oraz tematyce i charakterze tłumaczenia, a otrzymasz darmową i niezobowiązującą wycenę; potwierdź zamówienie i prześlij nam materiały konieczne do przygotowania się do zlecenia.

Za ile?

Tłumaczenie ustne:
od 499 zł netto

interesuje Cię nasza oferta?
Godziny otwarcia
  • Od poniedziałku do soboty
  • 8:00 - 20:30
LINGUAnet
Neque porro quisquam est, qui dolore qui ipsum quia dolor sit amet, consectetur, et adipisci velit, sed quia nonquam et modi tempora incidunt ut labore